Sestdiena, 26. jūlijs, 2014.
Teksta versija Lielāki burti
Meklēt
Saldus Vakara vidusskola
Dārza ielā 13, Saldū, LV-3801
Tālr. 63822378, 63822338
e-pasts:
Reģ.Nr. 4114900079
Skolas direktore: Anita Kupše
Šobrīd
25 °C
2 m/s
27.07.
29 °C
3 m/s
28.07.
30 °C
3 m/s
Jaunums!
Piedāvājam vispārējās vidējās izglītības profesionālā virziena programmā neklātienes formā apgūt:

1) „ Bērnu aprūpes pamati” padziļināti mācoties : bērnu aprūpi, attīstošās spēles, attīstības un saskarsmes psiholoģiju, bērna tiesības un pienākumus, veselības mācību. Izglītojamiem ir iespēja apgūt komercdarbības un lietvedības pamatus, lai veiksmīgi varētu nodarboties ar individuālo saimniecisko darbību, piedāvājot aukles pakalpojumus.
 2)„Komercdarbības pamati” – mācību procesā apgūstot prasmi projektu sagatavošanā un vadīšanā, komercdarbības plānošanā. Palīdz attīstīt un pilnveidot vispārējās  prasmes veiksmīgi uzsākt vai vadīt individuālo uzņēmējdarbību, kurā ir nepieciešamas zināšanas projektu sagatavošanā un realizēšanā. Papildus mācoties vēl pārdošanas psiholoģiju, tirgzinības, lietvedības pamatus un biznesa angļu valodu.

KĀ NOTIEK MĀCĪBAS?
    Mācību process ir paredzēts no 10. – 12. klasei. Mācoties neklātienē, ( stundas skolā notiek piektdienās no plkst. 13:20 un sestdienās no plkst. 9:00) apgūsi vidusskolas kursu un papildpriekšmetus izvēlētajā novirzienā. Fizikas, ķīmijas un bioloģijas vietā izglītojamie apgūst dabaszinības.

KUR PIELIETOT ZINĀŠANAS?
    Zināšanas bērnu aprūpē lieti noderēs jebkuram cilvēkam, audzinot savus bērnus un visiem, kuri vēlēsies strādāt par aukli. Uzņēmējam nepieciešamās zināšanas spēs uzlabot katra cilvēka dzīves kvalitāti.
Ja vēlies uzzināt plašāku informāciju par piedāvātiem jaunumiem, lūdzu, zvanīt pa telefonu , direktores vietniecei mācību darbā vai rakstīt e-pastu uz adresi